אודות

אבי אקריש מקעקע מזה 24 שנים. בעיר כרמיאל יותר מחמש עשרה שנות ניסיון ומוניטין כאחד המקעקעים הטובים באזור הצפון. אבי טאטו המוביל בענף הקעקועים באזור, מקצועיות ללא פשרות ויצירתיות מדרגה ראשונה מבטיחים ללקוחותיו עבודה ברמה אחרת.
בסטודיו של אבי טאטו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דוגמאות ועבודות אותן עשה.
אבי טאטו עומד בכל תקני משרד הבריאות והתקנים הבינלאומיים לניקיון וסטריליות.
מקצועיות + ניסיון = איכות !
כולם כבר יודעים שאצל אבי טאטו על איכות לא מתפשרים. אבי אקריש האומן בעל סטודיו לקעקועים ופירסינג, איפור קבוע והסרת קעקועים בשיטת ייחודית. העדינות בגישה והמקצועיות בטכניקה מביאים כל לקוח מרוצה שוב לחזור לידיו הנאמנות והמסורות של אבי. הסטודיו מזמין ונוח, נקי ומסודר. כל לקוח מבין כי שומרים על בריאותו והאסתטיקה הסטרילית לפני הכל. הסטודיו במדרחוב כרמיאל.
מגוון סגנונות הקעקוע הם רבים, ניתן לזהות את הקעקועים היפניים, כל אותם סימנים מסתוריים בעלי משמעויות עמוקות התורמות לאנרגיה ולקרמה של בעליהן, הטרבלים, כל אותם הקעקועים בעלי צורות גאומטריות השובות את העין במורכבותן, וכמובן הסגנון החופשי, כל אותם הציורים שאנו בוחרים לעטר בהם את גופנו.

מלאכת הקעקוע:

מלאכת הקעקוע דורשת בעל מקצוע רציני ומנוסה, בניגוד לציורים אחרים קשה מאוד לתקן טעות שנעשתה בזמן התהליך. אבי אקריש, מקעקע מקצועי ואומן בתחומו. אבי ושוהם מצפים לכם עם חיוך ושירות אישי מהלב. הבחירה הנכונה והמדויקת עבורך היא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

בתהליך הקעקוע מוכנס דיו מיוחד אל תוך העור, עור גופנו עשוי ממספר שכבות כאשר הדיו מוחדר בניהן.
אופי וניקיון הסטודיו משפיעים על איכות העבודה המתבצעת במקום, אבי אקריש מקעקע סטרילי, משתמש בכלי עבודה שעברו סטריליזציה ומחטים חד פעמיות.

תחומי התמחות: קעקועים,פירסינג,איפור קבוע,הסרת קעקועים,ציור גוף,תכשיטים
הכי חשוב- בסטודיו אבי טאטו אתם בטוחים בבחירה ובתוצאה.

-יש לקבוע תור מראש!